Atribuită Cumpărare directă

SEMINȚE DE GAZON PENTRU REFACEREA SPAȚIILOR VERZI ÎN CADRUL CĂMINELOR STUDENȚEȘTI

Număr anunț
DA33971668
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
AMIA INTERNATIONAL IMPORT EXPORT SRL (CUI 9039098)
Cod CPV
03111000-2 · Seminte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
12.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat