Atribuită Cumpărare directă

Service microscop operator conform oferta de pret

Număr anunț
DA33972163
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
NEW OPTIMED CONTROL S.R.L. (CUI 16500657)
Cod CPV
50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
12.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat