Atribuită
Cumpărare directă
AMESTEC DE NISIP SI PIETRIS TRANSPORTAT PE RAZA COMUNEI ROMANASI
- Număr anunț
- DA33972982
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROMANASI (CUI 4291557)
- Furnizor / câștigător
- VANERA ROM TRANS SRL (CUI 16060904)
- Cod CPV
- 14212210-5 · Amestec de nisip si pietris (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.400 RON
- Valoare atribuită
- 134.400 RON
- Data publicării
- 08.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 11.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.