Atribuită
Cumpărare directă
Buchete din flori naturale - ,,Ziua internațională a Persoanelor vârstnice”
- Număr anunț
- DA33973386
- Autoritate contractantă
- Municipiul Pascani (CUI 4541360)
- Furnizor / câștigător
- SALON DES FLEURS S.R.L. (CUI 40019010)
- Cod CPV
- 03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.060 RON
- Valoare atribuită
- 3.060 RON
- Data publicării
- 08.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 12.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.