Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII SPALARE COVOARE CRESE
- Număr anunț
- DA33973632
- Autoritate contractantă
- CRESA PITESTI (CUI 46517499)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL CLEANING 2005 SRL (CUI 18827230)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 08.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 12.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.