Atribuită Cumpărare directă

R14252/08.09.2023 - LOGITECH MK270 Wireless Combo - BLACK - US INT'L - EER

Număr anunț
DA33974218
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
UVEX STAR SRL (CUI 6512999)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259,80 RON
Valoare atribuită
259,80 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,80 RON

din 259,80 RON estimat