Atribuită Cumpărare directă

Coloane separeu pentru delimitare

Număr anunț
DA36019314
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI 4006707)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
44212225-2 · Stalpi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
739,48 RON
Data publicării
26.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

739,48 RON