Atribuită Cumpărare directă

VivanoMed Foam Kit M,VivanoTec Port,Vivano Canistra 800 ml - Recipient colectare exsudat

Număr anunț
DA33974326
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.415 RON
Valoare atribuită
2.415 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.415 RON

din 2.415 RON estimat