Atribuită Cumpărare directă

GPP PINOCCHIO+

Număr anunț
DA33974583
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 4 PINOCCHIO (CUI 18260453)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI 14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,34 RON
Valoare atribuită
452,34 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,34 RON

din 452,34 RON estimat