Atribuită Cumpărare directă

EVALUARE PSIHOLOGICA - Medicina muncii- personal didactic, didactic auxiliar si nedidactic

Număr anunț
DA33974983
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU" IASI (CUI 4981417)
Furnizor / câștigător
"BIROU DE MEDIATOR - IONELIA IFTIMIE" (CUI 33139596)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.872 RON
Valoare atribuită
1.872 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.872 RON

din 1.872 RON estimat