Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de editare materiale și pulicații conferință ICPR 2023; ref. 26740
- Număr anunț
- DA33974990
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- LOOPAA MARCOM SRL (CUI 31105465)
- Cod CPV
- 79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.521 RON
- Valoare atribuită
- 12.521 RON
- Data publicării
- 08.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 11.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.