Atribuită Cumpărare directă

Amplificator Aiwa AMU-120BT All-In-One si Boxe Q Acoustics 3050i

Număr anunț
DA33975249
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
QUBE NET SRL (CUI 15116390)
Cod CPV
32343000-9 · Amplificatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.611,76 RON
Valoare atribuită
3.611,76 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
12.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.611,76 RON

din 3.611,76 RON estimat