Atribuită Cumpărare directă

Balansoar 2 persoane, din lemn

Număr anunț
DA33975749
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
Cod CPV
37535250-4 · Balansoare pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,76 RON
Valoare atribuită
2.100,76 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,76 RON

din 2.100,76 RON estimat