Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare balama sudabila

Număr anunț
DA33976078
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44523100-3 · Balamale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,40 RON
Valoare atribuită
229,40 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,40 RON

din 229,40 RON estimat