Atribuită Cumpărare directă

TSO15251 POLIZOR BANC 250W 200X40MM-150X20MM

Număr anunț
DA33976101
Autoritate contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542,01 RON
Valoare atribuită
542,01 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
09.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542,01 RON

din 542,01 RON estimat