Atribuită
Cumpărare directă
Hard disk Seagate Exos X16 3.5 16TB 7200rpm 256MB SATA3
- Număr anunț
- DA33976105
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
- Furnizor / câștigător
- IT HERO TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 45421557)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.250 RON
- Valoare atribuită
- 5.250 RON
- Data publicării
- 08.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 11.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.