Atribuită Cumpărare directă

Varfuri de pipeta nesterile, 200 ul

Număr anunț
DA36019094
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA VRANCEA (CUI 4410518)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
26.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON