Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de organizare conferință internațională și conferință de presă - Proiect POC RO-UA
- Număr anunț
- DA33977999
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- BIOLIN FAM SRL (CUI 28691690)
- Cod CPV
- 55120000-7 · Servicii de reuniuni si conferinte organizate la hotel (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.021,35 RON
- Valoare atribuită
- 13.021,35 RON
- Data publicării
- 11.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 13.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.