Atribuită Cumpărare directă

tamplarie PVC reprezentand un panou in 3 canate, din care 2 fixe si 1 mobil

Număr anunț
DA33982007
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ION POPESCU-CILIENI (CUI 25299189)
Furnizor / câștigător
GLASS TERM SYSTEM S.R.L. (CUI 38594326)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.361,34 RON
Valoare atribuită
5.361,34 RON
Data publicării
11.09.2023 11:10
Data finalizării
12.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.361,34 RON

din 5.361,34 RON estimat