Atribuită
Cumpărare directă
Pompa submersibila apa curata Calpeda SDP 16/13 P=4kW
- Număr anunț
- DA33984152
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.980 RON
- Valoare atribuită
- 4.980 RON
- Data publicării
- 11.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 13.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.