Atribuită Cumpărare directă

CLISMA LAX - 133 ml flacon (cutie 20 de flacoane)

Număr anunț
DA33984283
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33613000-0 · Laxative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
748,80 RON
Valoare atribuită
748,80 RON
Data publicării
11.09.2023 11:10
Data finalizării
12.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

748,80 RON

din 748,80 RON estimat