Atribuită Cumpărare directă

SACI MENAJ 120L

Număr anunț
DA33984567
Autoritate contractantă
COMUNA BUCOV (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BUCOV) (CUI 2843531)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,71 RON
Valoare atribuită
372,71 RON
Data publicării
11.09.2023 11:10
Data finalizării
12.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,71 RON

din 372,71 RON estimat