Atribuită
Cumpărare directă
Cititor de carduri Gemalto ID Bridge CT30
- Număr anunț
- DA33984645
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30233300-4 · Cititoare de carduri inteligente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.260,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.260,60 RON
- Data publicării
- 11.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 12.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.