Atribuită Cumpărare directă

furnituri birou

Număr anunț
DA33985194
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL IASI (CUI 17006032)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
746,67 RON
Valoare atribuită
746,67 RON
Data publicării
11.09.2023 11:10
Data finalizării
12.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

746,67 RON

din 746,67 RON estimat