Acasă · Licitații
· Servicii de asigurare de incarcatura si servicii de asigurare pentru transport (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul de asigurare bani/valori
- Număr anunț
- DA33985276
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514000-6 · Servicii de asigurare de incarcatura si servicii de asigurare pentru transport (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.904 RON
- Valoare atribuită
- 35.904 RON
- Data publicării
- 11.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 12.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.