Atribuită Cumpărare directă

MANITOL 20% 500ML 1TUB CONECT CT X 20PUNGI - INFOMED FLUIDS CUTIE CU 20 PUNGI DIN PVC PLASTIFIAT CU

Număr anunț
DA33985311
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,83 RON
Valoare atribuită
217,83 RON
Data publicării
11.09.2023 11:10
Data finalizării
12.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,83 RON

din 217,83 RON estimat