Atribuită
Cumpărare directă
Capsule simple transparente pentru monede diagonala 40mm - lot 25 bucati
- Număr anunț
- DA33987326
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02560 (CUI 11906647)
- Furnizor / câștigător
- JUMP SRL (CUI 15162035)
- Cod CPV
- 44618350-3 · Capsule din plastic (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.075,60 RON
- Data publicării
- 12.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 14.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.