Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
CONTRACT FURNIZARE MASA DE REANIMARE NEONATALA
- Număr anunț
- SCN1010803
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- DUTCHMED SRL (CUI 2456853)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.000 RON
- Valoare atribuită
- 61.800 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2018 08:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1004275
- Termen limită
- 24.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018997
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DUTCHMED SRL CUI RO 2456853
Oferta 2
Individuala
Ofertant
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Valoare atribuită
61.800 RON
din 62.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.