Atribuită Cumpărare directă

Cearsaf uf 70/50 rola

Număr anunț
DA33988704
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI 29875195)
Cod CPV
33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.526,40 RON
Valoare atribuită
4.526,40 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
15.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.526,40 RON

din 4.526,40 RON estimat