Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,4% sub estimat

TRUSA INSTRUMENTAR CHIRURGIE ENDOSCOPICA RINOSINUSALA

Număr anunț
SCN1010799
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
TIMBERSTAR SRL (CUI 22746304)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.000 RON
Valoare atribuită
32.221,69 RON 31,4% sub estimat
Data publicării
09.08.2018 07:37
Anunț de atribuire
SCNA1006275
Termen limită
20.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1018922

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TIMBERSTAR SRL CUI RO 22746304
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
CATTUS SRL CUI RO 14544908

Valoare atribuită

32.221,69 RON

din 47.000 RON estimat 31,4%

Adjudecat la 68,6% din estimat · economie 14.778,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.