Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,5% sub estimat
Papetarie
- Număr anunț
- SCN1010797
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.137,27 RON
- Valoare atribuită
- 10.969,30 RON 39,5% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2018 07:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1004363
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018965
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1018965.pdf
- Model - contract sectorial de produse (002)-Papetarie-semnat.doc.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE-semnat.docx.p7s
- Specificatii Papetarie-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL CUI RO 11040604
Valoare atribuită
10.969,30 RON
din 18.137,27 RON estimat
39,5%
Adjudecat la 60,5% din estimat · economie 7.167,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.