Atribuită
Cumpărare directă
Laptop LENOVO IdeaPad Slim 3 16ABR8, AMD Ryzen 7 7730U pana la 4.5GHz, 16" WUXGA, 16GB, 512GB, AMD R
- Număr anunț
- DA33989182
- Autoritate contractantă
- SCOALA POSTLICEALA SANITARA ARAD (CUI 3519763)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.352,86 RON
- Valoare atribuită
- 2.352,86 RON
- Data publicării
- 12.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 15.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.