Atribuită Cumpărare directă

INTRERUPATOARE AUTOMATE MODULARE

Număr anunț
DA33989305
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31214000-9 · Comutatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,08 RON
Valoare atribuită
230,08 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,08 RON

din 230,08 RON estimat