Atribuită Cumpărare directă

PIATRA POLIZOR VIDIA VERDE 300X32X32 GR 60

Număr anunț
DA33989943
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
14811200-1 · Pietre de polizat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,58 RON
Valoare atribuită
419,58 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,58 RON

din 419,58 RON estimat