Atribuită Cumpărare directă

LENOVO THINKSYSTEM BROADCOM NETXTREME PCIE 1GB 4-PORT RJ45 ETHERNET ADAPTER

Număr anunț
DA33990184
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30237135-4 · Placi de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.825 RON
Valoare atribuită
2.825 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.825 RON

din 2.825 RON estimat