Atribuită Cumpărare directă

R10047/26.06.2024 - POP NIT/6*30

Număr anunț
DA36027254
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI 17176550)
Cod CPV
44532100-9 · Nituri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
158 RON
Data publicării
27.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158 RON