Atribuită Cumpărare directă

cladire veche

Număr anunț
DA33990629
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT VIS DE COPIL (CUI 29843347)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI 5761193)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,39 RON
Valoare atribuită
185,39 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,39 RON

din 185,39 RON estimat