Atribuită Cumpărare directă

Medalie ColorHues7

Număr anunț
DA33990636
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Tenis (CUI 5219525)
Furnizor / câștigător
D.M.M. GESTURE S.R.L. (CUI 39493206)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.303,10 RON
Valoare atribuită
2.303,10 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.303,10 RON

din 2.303,10 RON estimat