Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE BULDOZER PENTRU REFACERE SI EXECUTARE CAI DE RULARE

Număr anunț
DA33990853
Autoritate contractantă
REGIA PUBLICA LOCALA OCOLUL SILVIC GHIMES-FAGET R.A. (CUI 17004546)
Furnizor / câștigător
YNACASS PREST SRL (CUI 33323547)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat