Atribuită Cumpărare directă

Magneziu

Număr anunț
DA33991915
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI 17167080)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,97 RON
Valoare atribuită
197,97 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,97 RON

din 197,97 RON estimat