Atribuită Cumpărare directă

Prontosan 1000 ml -Solutie irigare plagi

Număr anunț
DA33993202
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33711500-2 · Produse pentru ingrijirea pielii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
919,10 RON
Valoare atribuită
919,10 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

919,10 RON

din 919,10 RON estimat