Atribuită Cumpărare directă

CLESTE KNIPEX COBRA XL 2''-250 mm

Număr anunț
DA33993210
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,30 RON
Valoare atribuită
257,30 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,30 RON

din 257,30 RON estimat