Atribuită Cumpărare directă

Lucrări pentru refacerea integrală a hidroizilației, precum și înlocuirea glafului de tablă montat p

Număr anunț
DA33994049
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
CS EXPERT CONSTRUCT IMPEX S.R.L. (CUI 424901)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.988,72 RON
Valoare atribuită
21.988,72 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
19.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.988,72 RON

din 21.988,72 RON estimat