Atribuită
Cumpărare directă
Piatra naturala pentru placari
- Număr anunț
- DA33994313
- Autoritate contractantă
- ACS GLORIA ZEMES (CUI 32153037)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA "PIETRARILOR SLANIC MOLDOVA" (CUI 39131990)
- Cod CPV
- 44113130-5 · Piatra de pavare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 13.000 RON
- Data publicării
- 12.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 13.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.