Atribuită
Cumpărare directă
BILETE DE AVION BUCURESTI-BRUXELLES SI RETUR PTR. 2 PERSOANE DIN CADRUL ASPAAS-09.10.2023-13.10.2023
- Număr anunț
- DA33995195
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU SUPRAVEGHEREA PUBLICA A ACTIVITATII DE AUDIT STATUTAR (CUI 24762322)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.376,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.376,88 RON
- Data publicării
- 12.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 12.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.