Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SCOALA SCOALA OTILIA CAZIMIR

Număr anunț
DA33995697
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OTILIA CAZIMIR IASI (CUI 17140475)
Furnizor / câștigător
LARA FARM SRL (CUI 17974659)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
665,06 RON
Valoare atribuită
665,06 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665,06 RON

din 665,06 RON estimat