Atribuită Cumpărare directă

Servicii asigurare

Număr anunț
DA33995971
Autoritate contractantă
COMUNA C.A. ROSETTI (CUI 3662681)
Furnizor / câștigător
PROXIMUS BROKER DE ASIGURĂRI SRL (CUI 26305769)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.402,62 RON
Valoare atribuită
2.402,62 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.402,62 RON

din 2.402,62 RON estimat