Atribuită
Cumpărare directă
Palan manual cu lant 3 tone X 2buc, PALAN MANUAL CU LANT 1000KG3M
- Număr anunț
- DA33996458
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- RO SERVICE ROPHILL SRL (CUI 13962619)
- Cod CPV
- 42141600-5 · Palane (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.298 RON
- Valoare atribuită
- 1.298 RON
- Data publicării
- 12.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 13.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.