Atribuită Cumpărare directă

Jucarii exterior

Număr anunț
DA33996875
Autoritate contractantă
Grădinița "Kipi-Kopi (CUI 13378980)
Furnizor / câștigător
SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
Cod CPV
37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,65 RON
Valoare atribuită
638,65 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
14.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,65 RON

din 638,65 RON estimat