Atribuită Cumpărare directă

Reparatii plafon si tencuit hornuri la Scoala Fiser

Număr anunț
DA33997031
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Rupea (CUI 32307667)
Furnizor / câștigător
SIVERAN S.R.L. (CUI 5211769)
Cod CPV
45261910-6 · Reparare de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.586 RON
Valoare atribuită
11.586 RON
Data publicării
12.09.2023 11:10
Data finalizării
13.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.586 RON

din 11.586 RON estimat